Miesięcznica Książnicy w nowym miejscu

0

15 lipca minie miesiąc, odkąd Książnica Stargardzka otworzyła ponownie swoje podwoje, tyle że w budynku po dawnym „katoliku” przy ul. Wojska Polskiego nr 3. Przed załogą stargardzkiej biblioteki jeszcze długie miesiące oczekiwania na powrót do swojej właściwej siedziby przy ul. Mieszka I nr 1.

Tymczasem w swojej nowej siedzibie bibliotekarze Książnicy oczekują na czytelników od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 -17.00. To ważny komunikat zwłaszcza dla tych, do których nie dotarły jeszcze te informacje i zdarza się, że nadal przychodzą do starej siedziby biblioteki na Starym Mieście, w której w tej chwili prowadzone są intensywne, remontowe prace.

Z Książnicą w nowym miejscu można także skontaktować się telefoniczne, ponieważ dotychczasowe numery telefonów nie uległy zmianie, i można to zrobić również drogą mailową. Wszystkie aktualne informacje dostępne są na stronie www. Książnicy oraz są publikowane w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram).

Działalność biblioteki pod nowym adresem potrwa jeszcze kilkanaście miesięcy. Przewidywany powrót na dawne miejsce i ponowna wielka wyprowadzka to pierwsze miesiące 2022 roku. Ale, jak mówi dyrektor Książnicy Stargardzkiej Krzysztof Kopacki: – Powrót będzie dla nas z pewnością łatwiejszy, aniżeli tegoroczna wielka wyprowadzka w nieznane. Bo po pierwsze – będziemy wracać do pięknie wyremontowanej i nowocześnie wyposażonej instytucji, a po drugie – do domu zawsze wraca się z radością.

(r), fot. – źródło: Książnica Stargardzka

Poprzedni artykułLetnia promocja w kinie SCK
Następny artykułLKS Feniks Pesta. Byli w Gąskach na zgrupowaniu


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj