Kolejne pożyczki dla przedsiębiorców

0

Właściciele firm z naszego miasta od początku pandemii korzystają z pożyczek płynnościowych na bardzo atrakcyjnych warunkach. Takie wsparcie daje Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego. Tylko do końca tego roku na ten cel popłynie ponad 5 mln zł. Mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą też otrzymać pożyczkę od Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Lokalnego.

Maksymalna kwota, o którą można się ubiegać, to 250 tys. zł. Pieniądze mogą być przeznaczone m.in. na bieżące wydatki, zakup towaru, ale także spłatę zobowiązań, które powstały po 1.01.2020 r. Wsparcie adresowane jest do firm z branż szczególnie dotkniętych kryzysem – np. turystyki, hotelarstwa, gastronomii, handlu detalicznego czy transportu.

Pożyczki płynnościowe są niskooprocentowane – od 0,29%. Przedsiębiorcy nie ponoszą też żadnych dodatkowych kosztów przy składaniu wniosku. Szczegółowe informacje pod nr. tel. 512 205 545 oraz 512 205 846. W tej sprawie można również napisać e-maila: [email protected], [email protected].

Również Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego cały czas przyjmuje wnioski o udzielenie pożyczki płynnościowej dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Do końca tego roku SARL planuje przeznaczyć na taką pomoc 5 mln 250 tys. zł. Więcej informacji tutaj.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

fot. UM w Stargardzie 

Poprzedni artykułBędą usuwać bariery, nie tylko architektoniczne
Następny artykułUltramaratończyk ze Stargardu wygrywa 82-kilometrowy bieg


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj