Ruch na modernizowanej pływalni

0

Mimo mrozów i opadów śniegu w lutym na placu budowy przy ul. Szczecińskiej 35 działo się naprawdę dużo. AquaStar nabiera kształtów – zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Zabytkowy budynek odzyskuje blask, a wnętrza są remontowane i dostosowywane do wysokich, współczesnych standardów.

– Ubiegły miesiąc to dalszy ciąg robót budowlanych, sanitarnych i elektrycznych. Montowano sufity i zabudowy, w basenach dziecięcym i sportowym prowadzono prace glazurnicze, a w biurach i strefie SPA malowano sufity. Zamontowano również lampy, oświetlenie awaryjne, głośniki i kamery – obiekt będzie monitorowany. Na zewnątrz wykonano m.in. prace betoniarskie i związane z elewacją – informuje OSiR Stargard.

W nowoczesnym obiekcie każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcje będą dostosowane do różnego wieku i stopnia sprawności użytkowników. Pływalnia OSiR zaoferuje stargardzianom rozrywkę, sport, dobrą zabawę i relaks – wszystko w jednym miejscu. Zjeżdżalnie, saunarium, kompleksowo wyposażona siłownia i sale do fitnessu to tylko niektóre z wielu propozycji.

Całość ma być gotowa jeszcze w tym roku.

(r)

fot. OSiR

Poprzedni artykułZłożyli w Starostwie Powiatowym projekt „GrzyboGranie Music Festival 2021”. Czekają na decyzję
Następny artykułKoci świat Hani. Pomóżmy dziecku z wadą genetyczną


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj