Złożyli w Starostwie Powiatowym projekt „GrzyboGranie Music Festival 2021”. Czekają na decyzję

0

Stowarzyszenie Artystyczne B-moll złożyło w Starostwie Powiatowym ofertę dotyczącą realizacji zadania publicznego z zakresu kultury pn. „GrzyboGranie Music Festival 2021”.

Celem tego projektu jest upamiętnienie i popularyzacja dorobku artystycznego oraz twórczości Grzegorza Grzyba – znanego i cenionego perkusisty, stargardzianina. Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w 2019 r. Zwieńczył ją  koncert legendarnego zespołu Laboratorium, z którym związany był śp. Grzegorz Grzyb. Planowana tegoroczna edycja wydarzenia ma być edukacyjnie wsparta profesjonalnymi warsztatami muzycznymi dla młodych perkusistów, które owocować będą serią finałowych koncertów. Przewidziany termin organizacji imprezy: październik – listopad 2021 r.

B-moll ubiega się o dotację, która stanowi niecałą 1/6 kosztów całego przedsięwzięcia.

Oferta zgodnie z przepisami  ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie została zamieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Powiatu Stargardzkiego. Z jej treścią można zapoznać się również bezpośrednio na tablicy ogłoszeń w siedzibie Starostwa Powiatowego.

W terminie siedmiu dni, od chwili opublikowania oferty, można zgłaszać dotyczące jej uwagi, przesyłając je na adres mailowy: http://[email protected]

Szczegóły oferty poniżej:

/pliki/powiatstargardzki/pliki/B-moll.pdf

(r)

Poprzedni artykułMPK zawiezie na szczepienie i odwiezie do domu
Następny artykułRuch na modernizowanej pływalni


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj