Zmiany w ruchu pod wiaduktami: jeden otworzą, drugi zamkną

3

Trakcja SA informuje, że w poniedziałek (2.08.) otwarty zostanie przejazd pod wiaduktem w ciągu ul. Szczecińskiej/ul. S. Wyszyńskiego. Na razie skorzystają z niego tylko samochody i miejskie autobusy. Piesi nadal będą poruszać się tymczasowym przejściem przez dworzec PKP.

W ramach inwestycji kolei również od poniedziałku (2.08.) zamknięty zostanie przejazd przez wiadukt nad ul. Pierwszej Brygady/ul. M. Konopnickiej. Tam będzie możliwy tylko ruch pieszych.

W związku z inwestycją inaczej pojadą autobusy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. Aktualne informacje i rozkład jazdy można znaleźć na www.mpkstargard.pl.

Jak informuje kolej, po zakończeniu prac na wiadukcie ul. Pierwszej Brygady/ul. M. Konopnickiej roboty przeniosą się na wiadukt w ciągu ul. Bogusława IV.

W rejonie prowadzonych prac kierowcy, rowerzyści i piesi powinni zachować ostrożność oraz zwrócić szczególną uwagę na znaki drogowe, wskazujące trasy objazdów i tymczasowego ciągu komunikacyjnego.

(r) za: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułPol’and’Rock na Pomorzu Zachodnim nie tylko w tym roku
Następny artykułZaszczep się na Rynku


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

3 KOMENTARZE

  1. Ciekawe, czy na czas zainstalują przez wiaduktem ogranicznik wysokości, uniemożliwiający wjazd za wysokim pojazdom, czy może tylko poinformują w wysokości znakiem zakazu, który ktoś przeoczy, wbije się w nowy wiadukt i zablokuje miasto na dobre …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj