Forum Biznesu „Stargard – zielona strefa innowacji” – dla wszystkich chętnych

0

W czwartek (28.10.) o 10:00 rozpocznie się pierwsze Forum Biznesu „Stargard – zielona strefa innowacji”. Goście – m.in. przedstawiciele najprężniej rozwijających się firm z Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii – opowiedzą o trendach inwestycyjnych, swoich receptach na sukces i wyzwaniach, z jakimi w dzisiejszym świecie mierzą się firmy różnych branż.

Forum Biznesu to okazja do poznania oferty inwestycyjnej PPNT, ale również inspirujące spotkanie z ludźmi, którzy odnieśli sukces. Wśród prelegentów znaleźli się przedstawiciele m.in. firmy Bridgestone, Kalmar i Radiometer. Podczas konferencji zaplanowano również prezentację raportu Manpower Group dotyczącego rynku pracy w naszym mieście. To ważne zagadnienie, które dotyczy zarówno pracodawców, potencjalnych inwestorów, jak i mieszkańców Stargardu i okolicy. Szczegółowy plan wszystkich wystąpień można znaleźć tutaj.

Konferencja odbędzie się w siedzibie firmy Klippan Safety. Aby wziąć w niej udział na miejscu, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.invest.stargard.eu. Wygodnym i prostym rozwiązaniem jest również dołączenie do wydarzenia online. Wszystkie wystąpienia będzie można bezpłatnie zobaczyć na żywo – transmisja na miejskim kanale YouTube i na www.invest.stargard.eu.

(r)

Poprzedni artykułGrzyboGranie. Lech Janerka porwał publiczność
Następny artykułBędzie przebudowa odcinka Szczecińskiej w okolicy placu Zgody. Powstanie tam rondo


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj