Żeby inni odkryli STARgard     

0

Miasto wystartowało z nową akcją promującą Stargard. Pora, żeby o jego pięknie dowiedzieli się także inni. Dlatego ruszył nowy profil Odkryj STARgard – do zaobserwowania na Facebooku (klikając tutaj) albo na Instagramie (@odkryj.STARgard).

Można też zrobić zdjęcia urokliwych zakątków naszego miasta – po dodaniu hashtagu #odkryjstargard jest duża szansa, że trafią na główne strony.

– Stargard to dobre miejsce do życia, ale też ciekawy wybór na weekendowy – lub dłuższy – pobyt. Zachwycające zabytki, dużo zieleni, bogata oferta kulturalna, miejsca do zabawy, sportu i rozrywki – w naszym mieście niezależnie od pory roku nie ma nudy. Chcemy to pokazać ludziom z całej Polski. Stargard ma w sobie jeszcze wiele do odkrycia, co najlepiej uwieczniają na zdjęciach sami mieszkańcy – podkreśla magistrat.

Warto wejść na instagramowy i facebookowy profil OdkryjSTARgard i dodać coś od siebie. Klasyczne ujęcia zawsze są mile widziane, ale fotografując doskonale znane miejsca, można puścić wodze fantazji. Inna opcja to udostępnienie OdkryjSTARgard swoim znajomym. Niech reszta świata dowie się, jak zachwycające jest miasto pod szczęśliwą gwiazdą.

(r)

kolaż: Magdalena Kierczyńka/Roman Budzowski/@olcadi/@_wszystko_plynie_

Poprzedni artykuł30 lat SSMSP Brama. „Wnosicie piękną wartość w życie naszego miasta”
Następny artykułZwracali uwagę na zachowania kierowców wobec pieszych i rowerzystów


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj