Jakie remonty na starówce?

0

Przed nami bardzo ważne inwestycje drogowe na Starym Mieście. Ul. Bolesława Chrobrego zostanie przebudowana – na odcinku od skrzyżowania z ul. Kazimierza Wielkiego do skrzyżowania z ul. M. Skłodowskiej-Curie. Kolejny projekt to modernizacja ulic Kuśnierzy, Włosienniczej i Szewskiej.

Mieszkańcy zainteresowani tymi inwestycjami mogą wziąć udział w spotkaniu z prezydentem Rafałem Zającem, jego współpracownikami i projektantem albo przesłać swoje sugestie e-mailowo.

W załącznikach – tu: https://stargard.eu/aktualnosci/pytamy-o-remonty-na-starowce/ – są plany sytuacyjne obu projektów. Można się z nimi zapoznać, a później wypowiedzieć w tym temacie.

Spotkanie z udziałem stargardzian zaplanowano na czwartek (21.04.) o 16:30 w Szkole Podstawowej nr 5 (ul. Kuśnierzy 7). Sugestie mieszkańców przyjmowane są również e-mailowo – wystarczy do 21.04. (czwartek) wysłać wiadomość na adres: [email protected].

Trwa opracowywanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych. Na tym etapie inwestycji jest jeszcze czas na uwzględnienie uwag stargardzian. Spotkanie z projektantem to z kolei okazja do uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące zaplanowanych remontów.

(r)

mapa: geoportal.gov.pl

Poprzedni artykułStabat Mater ofiarom wojny
Następny artykułCzy Stargard to dobre miejsce do pracy?


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj