Tancerki ze Stargardu wicemistrzyniami Europy

1

Na Mistrzostwach Europy World Artistic Dance Federation w warszawskim hotelu Sangate tancerki z Grupy Latino Sport Alfa-Astra wytańczyły wicemistrzostwo kontynentu.

Karolina Okoń, Agnieszka Kamyk, Agnieszka Król, Agnieszka Lisowska, Anna Dąbrowska-Paradowska, Elwira Nawrocka, Ewelina Sobolewska-Łukaszczuk, Katarzyna Waszak, Katarzyna Majorek, Marta Dobrychłop, Marzena Król, Milena Niepsuj-Borowska, Renata Ogórek zaprezentowały się w choreografii pt. „Tribute Michael”, opracowanej przez trenera Łukasza Szczerbińskiego ze Szkoły Tańca Alfa-Astra. Panie zatańczyły w konkurencji Synchro Latin Large Teams Masters.

Tancerki w sportowej Grupie Latino trenują już od kilku lat. Na zajęciach spotykają się 2-3 razy w tygodniu. Doskonalą nie tylko kroki i figury, ale też technikę, akcje, dynamikę ruchu, emocje oraz zgranie w zespole.

– Jest to ogromny sukces naszych tancerek, naszego trenera, naszego klubu oraz naszego miasta – cieszy się Alfa-Astra. – Jesteśmy dumni.

(r)

fot. Alfa-Astra Stargard

Poprzedni artykułWystawa grafiki cyfrowej Bogdana Anopa
Następny artykułSzukają vlogerów nakręconych na Pomorze Zachodnie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj