Stargardzka Scena Młodych. Nowa Generacja Krzywej Sceny i Alicja Kieliszek

0

Przed nami kolejna odsłona Stargardzkiej Sceny Młodych, która odbędzie się 4 grudnia o godz. 17:00 na małej scenie SCK. Będzie spektakl  Nowej Generacji Krzywej Sceny pt. „Okaleczone” w reż. Tatiany Malinowskiej-Tyszkiewicz  oraz wystawa grafik Alicji Kieliszek.

Grudniowa odsłona SSM kolejny raz otwiera drzwi, by młodzi stargardzianie mogli spełnić swoje marzenia. Mają na wyłączność scenę, galerię, zaplecze, garderoby, a także cały sztab pracowników, by jak najlepiej zaprezentować się publiczności.

Alicja Kieliszek – rocznik 2004 – jest stypendystką Prezydenta Stargardu i uczęszcza do Zespołu Szkół nr 1. Uczennica Ryszarda Balonia w Młodzieżowym Domu Kultury w Stargardzie. Uczestniczyła w prestiżowym konkursie graficznym we Włoszech – Primo Premio Grafica Italiana, wykonując prace wysoko ocenione perz jury.

Nowa Generacja Krzywej Sceny – spektakl „Okaleczone”. Dziewczyny współczesnego świata, skrzywdzone i poszukujące jedynie kochania i miłości. Jednak wszystko w nich jest nietrwałe i zmienia się w nienawiść do bliskich, dorosłych, a przede wszystkim mężczyzn. Zabawa ze śmiercią i polemika z filozofią społeczeństwa to dla młodych kobiet sposób na odkrycie swoich pragnień. Wystąpią: Natalia Hojczyk, Aleksandra Słaba, Martyna Kolesińska, Natasza Możejko i Oliwia Wenerska.

Stargardzka Scena Młodych odbywa się pod patronatem Prezydenta Stargardu.

(r)

fot. Antek Domaradzki

Poprzedni artykułPrzy Reymonta powstaje nowy chodnik  
Następny artykułBieg z Wąsem. Mężczyźni dbajcie o zdrowie!


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj