Kawiarenka Literacka. Spotkanie z Leszkiem Hermanem

0

Książnica Stargardzka zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie z pisarzem w Piwnicy Towarzystwa Przyjaciół Stargardu. W ramach działającej tam Kawiarenki Literackiej, 17 stycznia (wtorek) o godz. 17 odbędzie się stargardzka premiera najnowszej powieści autora Szachownica.

Jest to siódma książka w dorobku pisarza, architekta i przewodnika turystycznego (historycznego) w jednej osobie. Autor zdążył się już przyzwyczaić do tego, że jego twórczość dość często porównywana jest do twórczości światowej sławy pisarza – Dana Browna. Czy lubi takie porównania? Z pewnością będzie można się o tym przekonać, uczestnicząc w wydarzeniu.

Spotkanie poprowadzi Ilona Kowal z Książnicy Stargardzkiej.

Autor debiutował w 2015 r. powieścią  Sedinum. Wiadomość z podziemi. Kolejne ze spinającymi fabuły bohaterami cyklu to:  Latarnia umarłych, Biblia diabła, Sieci widma, Zbawiciel, Krzyż pański oraz Szachownica.

Warto nadmienić, że w 2017 r. Leszek Herman otrzymał tytuł honorowego Ambasadora Szczecina. Jest wielkim pasjonatem historii Pomorza, którą promuje na łamach swoich powieści oraz jako przewodnik.

Link do książek autora dostępnych w Książnicy Stargardzkiej: https://www.stargard-ks.sowa.pl/sowacgi.php?KatID=0&typ=repl&plnk=q__HERMAN+LESZEK&sort=byscore&view=1&fform=Ksi%C4%85%C5%BCki%7C%7CProza

(r)

Poprzedni artykułJerzy Wąsiewicz. Obrazy podarowane. Aukcja przełożona na finał WOŚP – 29 stycznia
Następny artykułZimowe ferie na Lotnisku. Można się zapisywać


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj