Zimowe ferie na Lotnisku. Można się zapisywać

0

Stowarzyszenie Potrzebny Dom rozpoczęło zapisy na zimowe półkolonie. Zapisywać się można do 20.01. (piątek) albo do wyczerpania limitu miejsc. Na dzieci i młodzież od 7 do 15 lat czeka mnóstwo atrakcji i ciekawie spędzony czas w gronie rówieśników.

Szczegółowe informacje i zapisy są pod nr tel. 609 184 924.

Zajęcia zaplanowano od 13.02. (poniedziałek) do 24.02. (piątek). Głównym miejscem spotkań będzie Zespół Szkół nr 5 (ul. J. Śniadeckiego 4-6), ale przed młodymi ludźmi mnóstwo aktywności w całym Stargardzie i okolicach – wycieczki, warsztaty i spacery. Zajęcia są bezpłatne.

Stowarzyszenie Potrzebny Dom od lat organizuje letnie i zimowe półkolonie dla dzieci ze Stargardu. Młodzi ludzie dobrze spędzają czas pod opieką doświadczonych pedagogów. Miasto dofinansowuje organizację takich zajęć. Tym razem zimowy wypoczynek wsparty został kwotą 14 tys. zł.

Ferie w mieście zapowiadają się naprawdę ciekawie. Do wyboru jest sporo różnych aktywności. Półkolonie jak zawsze organizuje Młodzieżowy Dom Kultury. Można też wybrać aktywny wypoczynek w AquaStar. Interesujące warsztaty i zajęcia przygotowało MAH. SCK zaprasza do kina. Dużo będzie się też działo w SCN Filary.

(r)

Poprzedni artykułKawiarenka Literacka. Spotkanie z Leszkiem Hermanem
Następny artykułZłożą kwiaty i zapalą znicze na grobie prezydenta Sławomira Pajora


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj