Twój umysł mnie kręci. Walentynkowy weekend w FILARACH

0

Czy centrum nauki może być dobrym miejscem na randkę? Stargardzkie – z pewnością!

Z okazji Walentynek SCN Filary szykuje specjalne wydarzenie, którym można umilić sobie wspólny weekend. Zachęca, aby wspólnie obejrzeć wystawę SCN.

– Nic tak nie zrobi wrażenia na partnerze lub partnerce, jak przenikliwe spojrzenie na naukowe eksponaty – zapewniają Filary. – O miłości będziemy mówić w sposób naukowy, a o nauce – z miłością!

Na każdym piętrze SCN przygotowane zostaną specjalne atrakcje, które uatrakcyjnią zwiedzanie. Czekać będą zagadki, quizy i zadania.

– Możecie też wspólnie rozwiązać zadania ze specjalnej karty zagadek, którą dla Was przygotowaliśmy, a także skorzystać z dodatkowych atrakcji o tematyce łączącej naukę i związki, jakie specjalnie z tej okazji zamieścimy na piętrach. Dodatkowo o godzinach 12:00, 14:00 i 16:00 odbywać się będą warsztaty, dotyczące komunikacji interpersonalnej. Jesteśmy pewni, że dowiecie się z nich sporo ciekawych rzeczy o sposobach komunikowania się i, co jeszcze ważniejsze, o sobie nawzajem. A na pamiątkę – zrobicie sobie zdjęcie z instaxa! – zachęca SCN.

Wydarzenie odbędzie się 11 lutego (sobota) o 9:00 i 12 lutego (niedziela) o 18:00, i skierowane jest do osób w wieku 16+ oraz dorosłych.

Bilety w cenie standardowego zwiedzania (24 zł normalny, 18 zł ulgowy) dostępne w sklepiku SCN Filary oraz na stronie: BILETY.SCN-FILARY.PL

(r)

Poprzedni artykułKolejni operatorzy obrabiarek Haas z certyfikatami
Następny artykułGłosujemy na Park&Ride i AquaStar


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj