Stargard do odkrycia

0

W naszym mieście jest wiele doskonale znanych miejsc – zabytków, terenów zielonych, tras spacerowych i przestrzeni do sportu, rozrywki i kultury. Wciąż jednak odkrywane są kolejne, które rzucają nowe spojrzenie na Stargard.

– Właśnie takich ujęć szukamy do miejskiego kalendarza na 2024 r. Jest jeszcze sporo czasu na zgłoszenie swoich propozycji, ale warto wykorzystać nadchodzące miesiące, żeby zrobić naprawdę wyjątkowe zdjęcia – informuje magistrat.

Już po raz dwunasty miasto organizuje konkurs na fotografie autorstwa stargardzian, które ozdobią miejski kalendarz na przyszły rok. Temat: „Odkryj Stargard”. Komisja konkursowa wybierze 13 najlepszych ujęć. Każde zwycięskie zdjęcie to również nagroda finansowa.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy naszego miasta, którzy zajmują się fotografią amatorsko. Jedno zgłoszenie to maksymalnie 3 fotografie wykonane nie wcześniej niż w 2022 r. Zdjęcia powinny być zrobione w poziomie.

Odbitki w formacie minimum A4 oraz na nośniku (płyta, pendrive) w formacie jpg lub tiff o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi trzeba dostarczyć wraz z wypełnioną kartą (do pobrania wraz z regulaminem konkursu – tu: https://stargard.eu/aktualnosci/stargard-do-odkrycia/) do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Stargardzie (ul. S. Czarnieckiego 17). Na kopercie powinien być dopisek Konkurs Fotograficzny „Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą oczami mieszkańców – ODKRYJ STARGARD”.

Na zdjęcia do przyszłorocznego kalendarza organizator konkursu czeka do 8.09. (piątek).

Hasło przewodnie „Odkryj Stargard” można rozumieć szeroko. Czasem odkrycie to nowe spojrzenie na doskonale znany obiekt. Warto też wyszukać miejsca i ujęcia, których nie oglądamy na co dzień. Liczy się kreatywność i pomysłowość, zwłaszcza że na zrobienie wyjątkowych zdjęć jest naprawdę sporo czasu.

(r)

Poprzedni artykułMasz 18 lat? Możesz wygrać darmowe bilety na podróże koleją po Europie
Następny artykułBlisko 37,7 mln zł na poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj