Poszukiwany listem gończym zatrzymany na terenie Kalisza

0

Policjanci Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób stargardzkiej komendy zatrzymali mieszkańca Stargardu na terenie Kalisza, który poszukiwany był listem gończym. Zatrzymany trafił już do zakładu karnego.

Do stargardzkich policjantów każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania ukrywających się osób. Ich celem jest ustalenie miejsca ich pobytu i ich zatrzymanie.

Powód ukrywania się jest oczywisty – chęć uniknięcia kary i pozostania jak najdłużej na wolności. Nie udało się to jednak 42-latkowi ze Stargardu, który od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Po tym, jak funkcjonariusze ustalili aktualne miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny, został on zatrzymany przez stargardzkich kryminalnych na terenie Kalisza.

– Stargardzianin poszukiwany był na podstawie listu gończego, wydanego przez Sąd Rejonowy w Łobzie, oraz trzech zarządzeń ustalenia miejsca pobytu wydanych przez Sąd Rejonowy w Koszalinie, Łobzie oraz Prudniku – informuje mł. asp. Justyna Siwarska ze stargardzkiej komendy policji.

42-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata za popełnione przestępstwa.

(r)

Poprzedni artykułIzabela Kołwzan: To nie zwykłe lampy, to obrazy
Następny artykułSP 10. Nauka na zielono w ekopracowni 


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj