21. OFP „Dozwolone do lat 19” pod okiem Elżbiety Zapendowskiej i Tadeusza Seiberta

0

W dniach 13-14 maja 2023 r. w Stargardzie odbędzie się 21. Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Dozwolone do lat 19”. Jego organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury.

Zainteresowani udziałem w festiwalu mogą zgłaszać się do eliminacji za pomocą specjalnej platformy zamieszczonej na stronie internetowej MDK: www.mdk.stargard.pl w zakładce „Dozwolone do lat 19”.

Uczestnikami OFP mogą być zarówno soliści, duety, jak i zespoły – maksymalnie 8-osobowe. Aby mieć szansę na udział w finale festiwalu, najpierw należy przesłać przez internet formularz i dołączyć do niego nagranie z próbką swoich umiejętności wokalnych.

Eliminacje online potrwają do 16 kwietnia (niedziela). Kolejna ważna data to 24 kwietnia (poniedziałek). Wtedy poznamy listę finalistów, którzy wezmą udział w warsztatach wokalnych, prowadzonych przez gości specjalnych.

Eliminacje główne zaplanowano na 13 maja (sobota), a całe wydarzenie zakończy się 14 maja (niedziela) koncertem finałowym w Teatrze Letnim w parku Chrobrego. Dla zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

W tegorocznej edycji, w jury – obok Ewy Krysian – zasiądą Elżbieta Zapendowska i Tadeusz Seibert.

Wszystkie szczegółowe informacje i regulamin są tutaj.

(r)

Poprzedni artykułBadanie wzroku uczniów w ramach kampanii #MojaSzkołaZdrowaSzkoła
Następny artykułKamienica przy Młyńskiej odzyska blask


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj