„Zostanę. Kim chcę”. 12 marzeń na MDK

0

Na ścianach zabytkowej willi, która jest siedzibą Młodzieżowego Domu Kultury, pojawiły się wyjątkowe prace. To fotografie, na których są podopieczni Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Stargardzie. Zdjęcia zostały uzupełnione grafikami autorstwa utalentowanych młodych ludzi z MDK. Każda praca to jedno marzenie. Warto obejrzeć je wszystkie.

Wystawa „Zostanę. Kim chcę”, przy ul. Portowej 3, składa się z 12 prac, do których pozowało 12 chłopców z MOS. Każdy z nich podzielił się swoim marzeniem. W efekcie powstały fotografie uzupełnione o grafiki. Zdjęciami zajęli się członkowie Pracowni „Foto z MDKu”, a o ostateczny kształt prac zadbała Pracownia Grafiki MDK.

Każda fotografia jest inna, ale każda opowiada wyjątkową historię młodego człowieka i jego wielkiego marzenia. Chłopcy spróbowali swoich sił w roli modeli, a jednocześnie opowiedzieli o swoich zainteresowaniach. Dzięki takiej współpracy uczestnicy zajęć w MOS mogą się rozwijać, integrować i odnajdywać pasje.

Przygotowanie wystawy było inspirujące dla wszystkich – młodych modeli, fotografów i grafików, którzy z zaangażowaniem zrealizowali ciekawy projekt. Efekty możemy oglądać na MDK.

(r)

fot. FB/Foto z MDKu

Poprzedni artykułAkcja służb. Zatrzymano mężczyznę [zdjęcia, film]
Następny artykuł80 tys. zł do zainwestowania na działkach


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj