Szarża Ułańska po raz piąty

0

Już niedługo 5. edycja Szarży Ułańskiej. Tak jak w ubiegłym roku, oprócz biegu dla dorosłych będą też biegi dziecięce.

– Sukces ostatniego wydarzenia Runaway pokazał, że chętnych do przeszkodowego biegania nie brakuje. Pomimo fatalnej pogody, dzieci miały olbrzymią frajdę i satysfakcję z udziału w tej imprezie. Tak samo było rok temu podczas 4. Szarży Ułańskiej. W tym roku rozszerzyliśmy propozycję dla dzieci i młodzieży, będzie też więcej przeszkód na ich trasie – informuje OSiR Stargard.

Start nastąpi w sobotę, 15 lipca. Będą trzy biegi dzieci – z podziałem na wiek uczestników. Po nich, na znanej już trasie 6 km, z rozmaitymi przeszkodami na terenie poligonu, pobiegną dorośli. Każdy, kto ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal z wizerunkiem ułana na koniu. A do tego pakiet startowy oraz obfity – jak zawsze – posiłek.

Zapisy już ruszyły na stronie www.osir.stargard.pl/strefa-zapisow. Elektroniczna rejestracja odbywa się do 12 lipca włącznie. Limit uczestników (dorosłych i dzieci) to 200 osób. Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania limitu. Regulamin w załączniku.

– Biegowi, jak co roku, towarzyszyć będzie wiele innych atrakcji, m.in. wirtualna strzelnica, pokaz walki wręcz, prezentacje sprzętu i pojazdów wojskowych itd. Zapraszamy całe rodziny! – zachęca OSiR.

Regulamin 5. Szarzy Ułańskiej: https://osir.stargard.pl/aktualnosci/szarza-ulanska-po-raz-piaty

Na wydarzenie zapraszają: OSiR Stargard, 14. Batalion Ułanów Jazłowieckich i 12. Brygada Zmechanizowana.

(r)

Poprzedni artykułSP nr 3. Będzie duży remont
Następny artykułStartują Coolturalne Wakacje 2023


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj