Coolturalne Wakacje 2023. Film, festyn ekologiczny, koncert

0

Druga odsłona Coolturalnych Wakacji w piątek (7.07.) i w sobotę (8.07.). Tym razem na scenie Teatru Letniego w Parku Chrobrego wystąpi stargardzianka Julita Kożuszek. Będzie też coś dla kinomanów i zainteresowanych ekologią. Wstęp na wszystkie wydarzenia – jak zawsze – bezpłatny.

W piątek (7.07.) o 22:00 rozpocznie się seans pod chmurką. Pokazana zostanie francuska komedia pt. „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!”, czyli historia pewnej rodzinnej imprezy, podczas której wszystko wymknęło się spod kontroli.

Po piątkowym relaksie w „Kinie na leżakach”, sobota (8.07.) będzie bardzo intensywna. O 12:00 w Teatrze Letnim wystartuje festyn ekologiczny z firmą Bridgestone. Będą zabawy i animacje dla najmłodszych, warsztaty rękodzieła oraz mnóstwo ciekawostek i porad, jak dbać o nasze środowisko. Dodatkowo na miejscu wymienimy elektrośmieci na sadzonki roślin.

Z kolei w sobotni wieczór będzie muzycznie i refleksyjnie. O 19:00, w pierwszej części koncertu, Julita Kożuszek wraz z Dorotą Wasilewską będą śpiewać, grać i recytować wiersze Wisławy Szymborskiej. W drugiej części Julita Kożuszek zaprezentuje nowy program: „Światła wielkiego miasta – muzyka filmowa”. Oryginalne aranżacje, nowe teksty i doskonale znane motywy z klasyki polskiego i zagranicznego filmu – to wszystko do zobaczenia i posłuchania w Teatrze Letnim.

(r)

Poprzedni artykułKolejne pomniki będą jak nowe
Następny artykułKierował osobówką, jego styl jazdy był podejrzany


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj