Coolturalne Wakacje 2023. Niemoc z Michałem Wiraszką na scenie

0

Przed nami pierwsza sierpniowa odsłona Coolturalnych Wakacji. W Teatrze Letnim zagra zespół Niemoc. Gościnnie towarzyszyć mu będą: Misia Furtak, tęskno, oysterboy oraz Michał Wiraszko – tegoroczny ambasador kultury Stargardu. Początek koncertu w sobotę (5.08.) o 19:00.

Grupę Niemoc tworzy Filip Awłas, Radek Reguła i Michał Drozda. W swojej twórczości łączą nowoczesne brzmienia z nostalgią lat 80. i 90. Ich znakiem rozpoznawczym są energetyczne gitary i dynamiczne syntezatory. W Stargardzie Niemoc wystąpi z gośćmi. Oprócz żywiołowego trio w Teatrze Letnim posłuchamy także Misi Furtak, Joanny Longić – wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów, twórczyni projektu tęskno, Kamila Holdena Kryszaka, czyli oysterboy’a oraz Michała Wiraszki.

Ten ostatni tak zaprasza na jutrzejszy (5.08.) koncert: „Już jutro (sobota) w moim rodzinnym Stargardzie, między innymi z tym Dzikiem Michałem Drozdą i z całą Niemocą oraz supergośćmi Misią Furtak, tęskno i oysterboy, zagramy latu na chwałę. I to w parku, gdzie z prof. Różyczką 25 lat temu śmigaliśmy na 500m w ramach wuefu w I LO. Przybywajcie moi stargardzcy przyjaciele!”.

Wstęp na wszystkie wydarzenia w parku Chrobrego jest bezpłatny. Program na cały sierpień, a nawet początek września, można znaleźć tutaj.

(r)

fot. FB SCK

Poprzedni artykułWakacje z inwestycjami w szkołach
Następny artykułSP nr 5. Zagrają na nowym boisku


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj