SP nr 5 – boisko jak nowe

0

Jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego zakończyła się inwestycja przy Szkole Podstawowej nr 5. Na wielofunkcyjnym boisku została wymieniona nawierzchnia. Gry i zabawy na nowej sztucznej trawie to większy komfort i bezpieczeństwo dla uczniów SP nr 5 oraz okolicznych mieszkańców, którzy chętnie korzystają z tego obiektu po zakończeniu zajęć w szkole.

Poprzednia nawierzchnia na boisku przy tej szkole była już bardzo wysłużona. Teraz zastąpiła ją nowa sztuczna trawa, którą dodatkowo zasypano specjalnym piaskiem kwarcowym. Wszystko po to, żeby uczniowie mieli do dyspozycji bezpieczne miejsce do ćwiczeń. Całość kosztowała ponad 110 tys. zł.

Obiekt przy SP nr 5 przez cały rok cieszy się zainteresowaniem mieszkańców starówki – oprócz wielofunkcyjnego boiska jest tam siłownia plenerowa, plac zabaw, skocznia do skoku w dal i boisko do minikoszykówki. W przyszłym roku zrealizowana tam zostanie następna inwestycja Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy zdecydowali, że będzie to kolejny etap budowy kompleksu zabawowo-rekreacyjnego.

(r), fot. – UM w Stargardzie

Poprzedni artykułPunkt paszportowy wraca do Stargardu – po 20 latach
Następny artykułPomaganie mają we krwi – oddali ją, by ratować ludzkie życie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj