UTW w Stargardzie zaczyna nowy rok

0

Uniwersytet Trzeciego Wieku oficjalnie rozpoczął rok akademicki 2023/2024. Przed słuchaczami kolejne miesiące wypełnione wieloma zajęciami, imprezami i wycieczkami.

– Zawsze z dużą radością spotykam się ze słuchaczami UTW. Nasi seniorzy tak pięknie cieszą się jesienią życia, spędzając ciekawie czas i dając sobie wzajemne wsparcie w każdej sytuacji. To ludzie z ogromnym potencjałem, którzy zajmują bardzo ważne miejsce w Stargardzie. Korzystamy z ich doświadczenia i mądrości. Dajemy im naszą przyjaźń i zrozumienie. Wszystkie stargardzkie organizacje aktywizujące seniorów mogą liczyć na naszą pomoc – mówi zastępca prezydenta Ewa Sowa.

UTW to dobre miejsce dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas i nie boi się nowych wyzwań. Słuchacze zdobywają wiedzę, uczą się przydatnych rzeczy, ale też rozwijają się artystycznie. Śpiew, taniec, teatr, rękodzieło, literatura – to tylko kilka sekcji, w których seniorzy realizują swoje pasje. Do tego nauka języków obcych, zajęcia sportowe, wycieczki i spotkania integracyjne. Każdy aktywny stargardzianin z pewnością znajdzie coś dla siebie, a przy okazji spędzi czas w życzliwym gronie.

W Uniwersytecie Trzeciego Wieku wszyscy są mile widziani. Nie ma limitu liczby osób, a dołączyć można także w ciągu roku akademickiego. Aby zostać słuchaczem, wystarczy wypełnić deklarację, dołączyć dwa zdjęcia i wnieść opłatę.

Zapisy są prowadzone w sekretariacie UTW w Stargardzkim Centrum Kultury (wejście od ul. Wojska Polskiego) – w październiku (wtorki i czwartki, 10:00-13:30) oraz w listopadzie i w grudniu (wtorki i czwartki, 12:00-13:30).

Więcej informacji i aktualne działania słuchaczy UTW można znaleźć tutaj.

(r)

fot. UM w Stargardzie

Poprzedni artykułNoclegi w Świnoujściu – spędź jesień nad polskim morzem i odkryj najpiękniejsze zakątki Wolina
Następny artykułPGE Spójnia Stargard. Szał po „trójce” Browna Jr.


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj