Koncert i licytacja, aby pomóc Samuelowi

0

Chrześcijańska Służba Charytatywna organizuje koncert na rzecz Samuela Rodzocha, 6-letniego chłopca ze Stargardu. W jego trakcie przeprowadzona zostanie licytacja przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Koncert poprowadzi aktorka Anna Samusionek. Na scenie pojawi się też Gina Moro.

Samuel zmaga się z czterokończynowym porażeniem mózgowym, nieoperacyjną wadą serca, wodogłowiem, małogłowiem, wzmożonym napięciem mięśniowym i padaczką. Chłopiec również nie widzi. Jego leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne.

W najbliższą sobotę, 28 października będzie można wesprzeć Samuela.

Koncert charytatywny na jego rzecz rozpocznie się o godz. 18:00 na małej scenie w Stargardzkim Centrum Kultury. Dla publiczności zagra zespół WNiM, czyli Wiara Nadzieja i Miłość. Muzycy ze Szczecina będą w Stargardzie kolejny raz. Na swoim koncie mają już także występy w domach pomocy społecznej, ośrodkach uzależnień i w więzieniach.

Wszystkie środki zebrane podczas wydarzenia mają pozwolić na przeprowadzenie trzeciej operacji wzroku Samuela, która da szansę na to, że chłopiec będzie widział.

Koncert odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Stargard.

Wstęp na koncert bezpłatny.

(r)

Poprzedni artykułKolejna ekopracownia w mieście – tym razem w SP nr 1
Następny artykuł„Przyjazne ogrody 2023”. Stargardzianie wśród wyróżnionych ROD-ów z Pomorza Zachodniego


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj