Błękitni Stargard. Kiepska seria trwa

0

Podopieczni Jarosława Piskorza notują słabą serię. Tym razem przegrali na wyjeździe z liderem tabeli, Świtem Skolwin 0:3.

Świt Skolwin – Błękitni Stargard 3:0 (2:0)

Błękitni: Reszka – Liśkiewicz, Kamiński, Kowalik, Wawszczyk, Nowicki, Koczorowski (75. min. Kliś), Aftyka, Ignasiak, Marczak, Niedojad (60. min. Sawczak)

Błękitni w tym spotkaniu niewiele mieli do powiedzenia. Stworzyli zaledwie po jednej bramkowej sytuacji w pierwszej i drugiej połowie. Piłka nie kleiła im się do nogi, w przeciwieństwie do gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie w 14. minucie. Zaledwie 6 minut później podwyższyli na 2:0.

Po zmianie stron Świt postawił kropkę nad „i”, strzelając na 3:0.

Podopieczni Jarosława Piskorza po czternastu kolejkach mają siedemnaście punktów, co daje im dwunaste miejsce w tabeli.

W najbliższą sobotę Błękitni zagrają u siebie z Gedanią Gdańsk. Początek o godz.13.