6. Bieg „Stargard dla Niepodległej”

0

Narodowe Święto Niepodległości w naszym mieście tradycyjnie już obchodzone jest także na sportowo. W sobotę (11.11.) 14:00 w Parku Chrobrego wystartują biegacze w kategorii OPEN oraz maszerujący nordic walking. Są też konkurencje dla dzieci i młodzieży.

Jak informuje Ośrodek Sportu i Rekreacji, na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe medale, a na najszybszych – dodatkowe nagrody i statuetki.

Elektroniczne zapisy do 6. Biegu „Stargard dla Niepodległej” potrwają jeszcze do wtorku (7.11.). Wystarczy kliknąć tutaj. OSiR proponuje także uproszczoną formę zgłoszeń. Osoby, które nie posiadają konta w systemie lub chcą dopisać kolejnych uczestników, mogą przesłać podstawowe informacje (imię i nazwisko, data urodzenia, miejscowość i konkurencja) e-mailem na adres: [email protected]. Wpisowe należy opłacić przelewem na konto OSiR z podaniem w tytule nazwiska zgłaszanego uczestnika. Szczegóły tutaj.

W tym roku Stargard pobiegnie dla Niepodległej w kilku konkurencjach. W zabawie mogą wziąć udział nawet dwulatki. Najmłodsi uczestnicy pokonają 200 m, a najdłuższa trasa w kategorii OPEN plus marsz nordic walking to 5 km. Na mecie na każdego zawodnika czekać będzie pamiątkowy, biało-czerwony medal. Więcej informacji i regulamin zawodów można znaleźć tutaj.

(r)

Poprzedni artykułKierował samochodem pod wpływem narkotyków. Miał je również przy sobie
Następny artykułNowe lodowisko, w nowym miejscu


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj