Złamał cztery sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. W końcu wpadł

0

Kontrola drogowa, jaką przeprowadzili policjanci, okazała się pechowa dla kierującego mercedesem. Mieszkaniec naszego powiatu miał cztery aktywne zakazy sądowe kierowania pojazdami. To go jednak nie powstrzymało – znów popełnił to  przestępstwo.

Policjanci z Posterunku Policji w Suchaniu zatrzymali do kontroli drogowej 24-letniego mieszkańca powiatu stargardzkiego, kierowcę mercedesa. Mężczyzna podczas interwencji zachowywał się bardzo nerwowo. Po chwili okazało się, co było tego powodem.

– Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że zatrzymany do kontroli w ogóle nie powinien kierować, gdyż posiadał cztery aktywne zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, wydanych przez Sąd Rejonowy w Stargardzie oraz Choszcznie. To jednak nie powstrzymało go przed popełnieniem kolejnego przestępstwa – informuje  asp. Justyna Siwarska ze stargardzkiej komendy policji.

24-latek nie umiał wytłumaczyć się ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania.

Mężczyzna zatrzymany podczas kontroli drogowej przez policjantów odpowie za popełnienie ponownie tego samego przestępstwa, którego górna granica kary wynosi do 5 lat pozbawienia wolności.

(r)

Poprzedni artykułOrkiestra Camerata Stargard gra już 5 lat. Na jubileusz – serenady
Następny artykułPosiłki dla potrzebujących zapewnione


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj