4. Stargardzki Triathlon Mikołajkowy – to zabawa, nie rywalizacja

0

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stargardzie zaprasza na 4. edycję Stargardzkiego Triathlonu Mikołajkowego. W tym roku całe wydarzenie odbędzie się stacjonarnie, w jednym miejscu.

Kiedy? W sobotę, 16 grudnia przy amfiteatrze nad jeziorem Miedwie. Impreza polegać będzie na zaliczeniu trzech konkurencji: jazdy na rowerze stacjonarnym, biegania oraz morsowania.

– Stargardzki Triathlon Mikołajkowy to impreza, której początki sięgają 2020 roku. Z każdym rokiem staramy się urozmaicać to wydarzenie, wprowadzać nowości. W tym roku, biorąc pod uwagę dotychczasowe trudności związane m.in. z przejazdem kolarskim, stawiamy na rowery stacjonarne. Triathlon Mikołajkowy to przede wszystkim zabawa, nie rywalizacja – mówi Sławomir Stańczyk, specjalista ds. imprez i współzawodnictwa OSiR.

Żeby wziąć udział w triathlonie, nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy w dniu zawodów pojawić się w amfiteatrze w Morzyczynie i na miejscu dołączyć do wydarzenia. Impreza ma charakter otwarty – mile widziani są zarówno dorośli, jak i dzieci z opiekunami.

Biuro zawodów będzie czynne od 12:00, a pierwsza konkurencja, czyli jazda na rowerach stacjonarnych, rozpocznie się o 14:00. Godzinę później, o 15:00, wystartują biegacze. Żeby zaliczyć tę część triathlonu, będzie można również przespacerować się lub przejść trasę z kijami nordic walking. Na koniec, o 16:00, trzeba się jeszcze zanurzyć w Miedwiu. Każdy uczestnik zakończy zawody z pakietem-niespodzianką. Dodatkowo ci, którzy zaliczą 3 konkurencje, dostaną pamiątkowy medal.

Będą też dodatkowe atrakcje. Warto pomyśleć nad świątecznym przebraniem – jak co roku wybrani zostaną Miss i Mister zawodów. Szczegółowe informacje i regulamin imprezy można znaleźć tutaj.

(r)

Poprzedni artykułNowe kierunki z goleniowskiego lotniska
Następny artykuł„Spotkania w przyrynkowej kamienicy”. Czytanie z kamieni


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj