Nasza Gazela Biznesu z PPNT

0

To kolejny powód do dumy i dowód na to, że firmy mają w Stargardzie świetne warunki do rozwoju. Procyon Construction sp. z o.o. znalazła się na bardzo wysokim, bo 11., miejscu w prestiżowym rankingu „Pulsu Biznesu”.

Każdego roku autorzy tego zestawienia biorą pod lupę tysiące firm z całej Polski.

Procyon Construction specjalizuje się w obsłudze złożonych, wielkoskalowych projektów budowlanych dla największych firm w Szwecji. Jej początki sięgają 2006 roku. Obecnie pracę ma tam około 100 osób, a siedziba PC znajduje się przy ul. Metalowej w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii. Procyon Construction pod marką EcoReadyBath produkuje także prefabrykowane łazienki, które można znaleźć w luksusowych hotelach m.in. w Szwajcarii, Niemczech i w Wielkiej Brytanii.

Gazele Biznesu przyznawane są już od 2000 roku. Tworząc coroczne zestawienie, specjaliści z „Pulsu Biznesu” biorą pod uwagę przede wszystkim wyniki finansowe. Obecność w takim rankingu to dowód na dynamiczny rozwój małych i średnich firm, a także ich transparentność.

W tym roku przeanalizowanych zostało prawie 4800 przedsiębiorstw z całej Polski. Zestawienie zostało opracowane z podziałem na województwa. Udział w rankingu dla firm jest bezpłatny, a pełne wyniki można znaleźć tutaj.

(r)

fot. Procyon Construction/FB

Poprzedni artykułW czwartek dowody inaczej
Następny artykułŚwiąteczni nietrzeźwi kierowcy dalej nie pojadą


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj