Nowy radiowóz dla policjantów w Ińsku

0

Dzisiaj przed budynkiem Posterunku Policji w Ińsku, w obecności burmistrza Ińska Jacka Liwaka oraz komendanta powiatowego policji insp. Sławomira Bobera, odbyła się prezentacja nowego radiowozu.

Uzupełnienie floty pojazdów Posterunku bez wątpienia przyczyni się do poprawy stanu bezpieczeństwa lokalnych mieszkańców oraz usprawni dotarcie do osób potrzebujących pomocy.

Nowy radiowóz sprawdzi się w codziennej pracy policjantów, poprawi jakość i komfort służby, a co najważniejsze, wpłynie na poziom bezpieczeństwa mieszkańców gminy Ińsko.

Zakup nastąpił z połączonych środków budżetu Policji i środków przekazanych przez Gminę Ińsko.

Jest to radiowóz oznakowany kia sportage (SUV) z silnikiem benzynowym 1,6 Turbo o mocy 170 KM z napędem 4X4, który na co dzień użytkowany będzie na terenie gminy Ińsko. Pojazd oznakowany jest według nowego wzoru, wyposażony w systemy bezpieczeństwa, kamerę cofania, a także automatyczna skrzynie biegów.

– Wszystkim, którzy dołożyli wszelkich starań, aby inwestycja ta zakończyła się powodzeniem, składamy serdeczne podziękowania, a policjantom życzymy bezpiecznej jazdy – mówi asp. Justyna Siwarska z KPP w Stargardzie.

(r)

Poprzedni artykułTo był udany rok. Czas na realizację coraz bardziej ambitnych celów
Następny artykułProfilaktyka od nowego roku


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj