Jest już szybka ścieżka wojewody – dla samorządowców w pilnych sprawach

0

Zgodnie z zapowiedzią, wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski uruchomił szybką ścieżkę komunikacji z samorządowcami naszego regionu.

Informacja na ten temat została we wtorek przesłana do marszałka, prezydentów, starostów, burmistrzów i wójtów z naszego województwa. Otrzymali oni specjalny adres mailowy, na który mogą kierować zapytania, wnioski i pilne prośby w ważnych sprawach dotyczących ich miasta, gminy czy powiatu.

Przesłane wiadomości będą natychmiast obsługiwane przez wyznaczonych pracowników, kierowane do wydziałów merytorycznych oraz właściwego wicewojewody lub wojewody. Dzięki temu w szybkim czasie dana sprawa zostanie przeanalizowana i nadawca bez długiego oczekiwania otrzyma na nią odpowiedź.

– Wierzę, że w ten sposób nie tylko usprawnimy kontakty między naszymi urzędami, ale rzeczywiście przyspieszymy realizację spraw najistotniejszych, co wydatnie przyczyni się do budowania wizerunku administracji publicznej zarówno samorządowej, jak i rządowej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – Chciałbym jednak podkreślić, że „szybka ścieżka” służyć ma do załatwiania naprawdę pilnych spraw, które trzeba załatwić od razu, a nie wszystkich problemów, które w danym powiecie czy gminie występują.

Szybka ścieżka ruszyła 1 lutego 2024 r.

(r), fot. – źródło: ZUW Szczecin

Poprzedni artykułKwalifikacja wojskowa 2024 w Zachodniopomorskiem
Następny artykułPGE Spójnia Stargard. Słodki smak zwycięstwa


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj