Pobiegną wilczym tropem

0

To jedno ze sportowych wydarzeń, które na stałe wpisało się w kalendarz wielu aktywnych stargardzian. 3.03. (niedziela) w naszym mieście odbędzie się kolejna edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Trwają zapisy online – wystarczy kliknąć tutaj. Jak zawsze na kilku dystansach zmierzą się dorośli, młodzież i dzieci.

Data biegu Tropem Wilczym nie jest przypadkowa. 1 marca w całej Polsce obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Co roku w pierwszą niedzielę tego miesiąca (3.03.) Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza stargardzian do wspólnej aktywności. W planach są dwa biegi główne – na 5 km i 1963 m. To opcja dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 13 lat. Najmłodsze dzieci będą miały do wyboru dwa krótsze dystanse – 963 m i 196,3 m. OSiR jak zwykle szykuje też niespodzianki dla startujących. Najlepsi dostaną także pamiątkowe statuetki.

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się w parku Batorego. Początek w niedzielę (3.03.) o 10:00. Szczegółowe informacje i regulamin wydarzenia można znaleźć tutaj.

(r)

Poprzedni artykułUrząd Marszałkowski dla samorządowych programów in vitro
Następny artykułFeeling Electric w Piwnicy TPS | Spotkanie autorskie z perkusistą Jackiem Pelcem


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj