ZUW czeka na zdjęcia w ramach akcji #kocham_zachodniopomorskie

0

Z okazji tegorocznych walentynek, Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki ogłasza wyjątkowy konkurs fotograficzny. Mieszkańcy mogą pokazać miejsca, za które kochają Pomorze Zachodnie.

Autorskie zdjęcia, które ukazują ukochane miejsca mieszkańców na terenie województwa zachodniopomorskiego, można przesyłać w terminie od 14 do 21 lutego 2024 roku. Każdy może przesłać maksymalnie 3 takie fotografie. Należy je opublikować pod postem dotyczącym konkursu na profilu Facebook ZUW @szczecinzuw lub przesłać drogą mailową na adres [email protected]

Autorzy najlepszych zdjęć będą nagrodzeni drobnymi upominkami, a ich prace zawisną na wystawie stałej w pięknej Wieży Meteorologicznej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego. Wcześniej zorganizowana zostanie wystawa wybranych zdjęć – otwarta dla wszystkich mieszkańców. Autorzy fotografii będą mogli zwiedzić ZUW w towarzystwie wojewody zachodniopomorskiego Adama Rudawskiego.

– W naszym województwie mnóstwo jest pięknych, zachwycających i oryginalnych miejsc – mówi Adam Rudawski. – One wszystkie sprawiają, że zachwycamy się Pomorzem Zachodnim, troszczymy się o nie i wiążemy z nim naszą przyszłość. Jestem przekonany, że każdy z mieszkańców ma swoje ukochane miejsce w naszym województwie. Czekam z wielkim zainteresowaniem na wszystkie fotografie!

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na stronie internetowej ZUW: https://www.gov.pl/web/uw-zachodniopomorski/kocham-zachodniopomorskie

(r)

Poprzedni artykułForte-Piano w O.Medze. Koncert inauguracyjny
Następny artykułDrogi do poprawy


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj