Miasto już ogłasza: Otwieramy amfiteatr. Na deser – Kwiat Jabłoni

0

To ma być nowa jakość dla tysięcy widzów, jak też artystów, którzy już 21.06. (piątek) pierwszy raz po modernizacji wyjdą na scenę przebudowanego amfiteatru. Jego działalność zainauguruje wyjątkowy koncert gwiazd. Przed publicznością wystąpią: Natalia Kukulska, Kasia Moś, Milena Lange, Łukasz Zagrobelny, Igor Herbut i Kuba Badach. Wokalistom towarzyszyć będzie Warsaw Impressione Orchestra pod batutą Tomasza Szymusia. Zaraz po nich na nowej scenie zagra zespół Kwiat Jabłoni.

Wstęp na piątkowe (21.06.) wydarzenie będzie bezpłatny. Początek o 19:00. Warto wziąć udział w tej imprezie i na własne oczy przekonać się, że zmodernizowany amfiteatr to świetny, funkcjonalny i komfortowy obiekt dla wszystkich.

Najpierw była wielka rozbiórka. Później wykonanie podbudowy, elementów konstrukcyjnych, wykopów, nowej widowni, sceny i budynku pod nią.

– Chociaż prace jeszcze trwają, ich efekty już możemy podziwiać i jednocześnie odliczać dni do wielkiego otwarcia. W amfiteatrze pobawi się nawet 4000 osób. Ze specjalnej przestrzeni skorzystają także osoby z niepełnosprawnościami. Oczywiście do dyspozycji będą toalety, dodatkowe ławki, stojaki na rowery i kosze na śmieci. Całość uzupełni odpowiednie oświetlenie. Z kolei artyści przygotują się do występów w nowych pomieszczeniach, w naprawdę komfortowych warunkach, a to może im pomóc jeszcze lepiej zaprezentować się przed stargardzką publicznością – informuje magistrat.

W nowym amfiteatrze jest jeszcze sporo do odkrycia. Póki co warto już zaznaczyć w kalendarzach datę 21.06. (piątek) – a to dopiero początek koncertów, imprez i wydarzeń kulturalnych w tym wyjątkowym miejscu.

(r)

Poprzedni artykułWzięli udział w ogólnopolskim badaniu liczby osób bezdomnych
Następny artykułOd marca emerytury i renty w górę


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj