Był poszukiwany przez sąd, miał przy sobie narkotyki

0

Ponad 1,5 roku spędzi w zakładzie karnym mężczyzna poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Zatrzymali go stargardzcy policjanci i znaleźli przy nim środki odurzające. 45-latek trafił do aresztu.

Policjanci stargardzkiej prewencji w trakcie służby zauważyli mężczyznę, który – na widok umundurowanego patrolu policji – zaczął się nerwowo zachowywać. Dlatego funkcjonariusze podjęli wobec niego interwencję. Po chwili wiadomo  było, co jest powodem jego nerwowego zachowania.

– Weryfikacja personaliów mężczyzny w policyjnych systemach potwierdziła, że figuruje on jako osoba poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Stargardzie, w celu odbycia kary 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo, którego się dopuścił. Ponadto, podczas kontroli osobistej policjanci ujawnili przy nim narkotyki w postaci amfetaminy – mówi asp. Justyna Siwarska z KPP w Stargardzie.

45-latek został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 18 miesięcy. Odpowie również za posiadanie środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(r), fot. KPP Stargard

Poprzedni artykułTrwa protest rolników na terenie powiatu stargardzkiego
Następny artykułMaria i Jakub – medaliści w grapplingu. Bez ciosów, tylko odpowiedni chwyt


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj