Spacer od gryfika do gryfika

0

Ciekawa propozycja na nietypową niedzielną (24.03.) przechadzkę. O 15:00 przy gryfiku znajdującym się w okolicy Baszty Białogłówki rozpocznie się Spacer Historyczny Szlakiem Gryfików. Poprowadzi go Marcin Majewski, dyrektor Muzeum Archeologiczno-Historycznego. Wszyscy są mile widziani – wystarczą wygodne buty, trochę wolnego czasu, coś do picia lub przekąszenia i chęć poznawania naszego miasta.

Nie ma limitu uczestników. Nie trzeba się również wcześniej zapisywać. W ramach spaceru uczestnicy odwiedzą jeszcze 6 innych gryfików. To świetna okazja, żeby dowiedzieć się więcej o historii Stargardu. Każdy, kto miał okazję słuchać opowieści Marcina Majewskiego, doskonale wie, że spotkanie z dyrektorem MAH to gwarancja szczegółowej wiedzy podanej w wyjątkowo ciekawy sposób. Z takim przewodnikiem spacer musi się udać – niezależnie od pogody.

Wycieczka zakończy się w parku Piastowskim, gdzie przy dużym gryfie zaplanowano piknik i animacje dla mniejszych i większych. Wtedy będzie można także uzupełnić swoją kolekcję gryfikowych kart. Na Spacer Historyczny Szlakiem Gryfików i pozostałe atrakcje zaprasza Muzeum Archeologiczno-Historyczne oraz Stargardzkie Centrum Nauki FILARY.

(m)

Poprzedni artykułWieża widokowa w Wolinie – piękne widoki gwarantowane
Następny artykułZS 5 w Erasmus plus


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj