OGRODY wracają na trasę – wygoda dla działkowiczów

0

Od 2 lat wiosną, latem i jesienią stargardzianie mogą korzystać ze specjalnej linii autobusowej Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. OGRODY, jak sama nazwa wskazuje, dowożą pasażerów do działek. W tym roku linia rusza już od 15.04. (poniedziałek). Mogą nią jeździć wszyscy – obowiązują takie same bilety jak w każdym innym autobusie MPK w strefie A.

Linia ta zadebiutowała na ulicach Stargardu w 2022 roku i od samego początku cieszyła się zainteresowaniem mieszkańców, którzy chętnie dojeżdżali nią do swoich ogrodów działkowych. W tym sezonie dodatkowy autobus będzie kursował od poniedziałku do soboty – od 15.04. (poniedziałek) aż do 12.10. (sobota).

Trasa OGRODÓW rozpocznie się od Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego (peron 4). Dalej autobusy przejadą przez ul. S. Wyszyńskiego, ul. A. Struga, ul. Bolesława Chrobrego, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Robotniczą, ul. Na Grobli, ul. Graniczną, ul. Bydgoską, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Portową, ul. A Struga, ul. S. Wyszyńskiego i z powrotem do ZCP.

Szczegółowy rozkład jazdy linii OGRODY można sprawdzić tutaj. Warto też zainstalować w smartfonach bezpłatną aplikację kiedyPrzyjedzie.pl, w której dokładnie widać, gdzie znajduje się konkretny autobus.

(m)

logo – MPK

Poprzedni artykułMieszkanie dla wytchnienia
Następny artykułParkuj z głową – wspólne działania policji i straży miejskiej


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj