Błękitni Stargard. Idą jak burza

0

To już szóste zwycięstwo w siódmym rozegranym meczu wiosną. Tym razem podopieczni Jarosława Piskorza pokonali na wyjeździe Pogoń Nowe Skalmierzyce 3:2.

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Błękitni Stargard 2:3 (1:1)

Bramki: 12., 54. min. Kaczmarek – 40., 57. min. Marczak, 81. min. Niedojad-Bednarczyk

Dwa razy przegrywali, a mimo to zdołali się podnieść i odwrócić losy spotkania na swoją korzyść.

Wynik w 12. minucie otworzyła Pogoń po tym, jak bramkę zdobył Daniel Kaczmarek. Błękitni długo dążyli do wyrównania i tuż przed przerwą udało im się. Gola na 1:1 strzelił Michał Marczak.

Po zmianie stron gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie, a na listę strzelców po raz kolejny wpisał się Daniel Kaczmarek.

I tym razem podopieczni Jarosława Piskorza doprowadzili do remisu, z tym, że zdecydowanie szybciej, bo zaledwie po 3 minutach od utraty bramki. Golkipera Pogoni znowu pokonał Michał Marczak.

To nie było jednak ostatnie słowo biało-niebieskich. W końcówce meczu, a dokładnie w 81. minucie, gola na wagę zwycięstwa zdobył Damian Niedojad-Bednarczyk.

Po 25. kolejce Błękitni z dorobkiem 42 punktów zajmują 4. miejsce w tabeli.

W najbliższą sobotę stargardzka drużyna podejmie Stolem Gniewino. Początek o godz.15.