12. Stargardzki Dzień Dziecka

0

W sobotę 1 czerwca najmłodsi mają swoje święto. Z tej okazji zaplanowane zostały liczne atrakcje – zarówno dla całkiem małych, jak i nieco starszych stargardzian. Będą m. in. kolejki, karuzele, malowanie twarzy i seanse w kinie SCK.

Świętowanie Dnia Dziecka w naszym mieście zacznie się już od rana. Każdy znajdzie coś dla siebie. Najpierw o godz. 10:30 w kinie Stargardzkiego Centrum Kultury wyświetlone zostaną bajki. W repertuarze m. in. przygody Gapiszona, Misia Uszatka, a także zwierzęce opowieści o koziołkach na wieży i psotnym kotku. Dzieci obejrzą wszystkie filmy za darmo. Bilet dla dorosłych kosztuje 10 zł. Animacje mogą zainteresować zarówno najmłodszych widzów, jak i ich rodziców, którzy dzięki klasykom w nowej odsłonie przeniosą się w czasy swojego dzieciństwa.

O godz. 12:00 rozpocznie się aktywna zabawa na terenie zielonym przy amfiteatrze. Tam czekać będą różne urządzenia – autodrom, karuzela Old Show, kolejka Circus Afro, a także zjeżdżalnie i dmuchańce. Nie zabraknie punktu z malowaniem twarzy.

Po intensywnej zabawie warto skorzystać z oferty gastronomicznej. Będą lody, popcorn, napoje i inne dziecięce smakołyki.

Impreza przy amfiteatrze potrwa aż do godz. 20:00. Dodatkowo w trakcie zabawy na płycie skateparku zaprezentują się młodzi tancerze ze Szkoły Tańca Respekt.

Prezydent Miasta zaprasza: Spotkajmy się wszyscy w sobotę na XII Stargardzkim Dniu Dziecka. Dobra zabawa gwarantowana.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułŚwiętujmy razem 30 lat wolności
Następny artykułStargardzka Starówka – kolejny Klub Seniora w mieście


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj