W Stargardzie powstanie 3-gwiazdkowy hotel

0

Polska sieć Focus Hotels, należąca do Grupy Kapitałowej Immobile SA, otworzy swój hotel w Stargardzie w zlokalizowanym przy ulicy Spichrzowej 2 obiekcie (fot.), który zostanie całkowicie odnowiony i przystosowany do standardu 3 gwiazdek. Hotel w swej ofercie będzie posiadał 60 komfortowo wyposażonych pokoi oraz kameralne zaplecze konferencyjne.

Roboty w budynku (dawniej także hotelowym) już się rozpoczęły.

Focus Hotel Stargard to kolejny – obok 4-gwiazdkowego hotelu Focus Premium Szczecin – obiekt sieci, który powstaje obecnie w Zachodniopomorskiem.  Położony w centrum miasta, tuż obok Parku Zamkowego, w sąsiedztwie rzeki Iny, będzie dawał gwarancję spokojnego wypoczynku zarówno klientom biznesowym, jak i indywidualnym.

Stargardzki hotel dołączy do grona hoteli 3-gwiazdkowych w Gdańsku, Sopocie, Chorzowie, Szczecinie, Łodzi oraz Poznaniu. Do dyspozycji gości zostanie oddanych 60 pokoi oraz sala konferencyjna. W hotelu znajdować się będzie restauracja, bar, sauna, siłownia, pokój gier oraz parking. Finalizację projektu zaplanowano na I połowę 2021 roku, a sam hotel będzie 12. już obiektem sieci.

– Zawarcie umowy z kolejnym partnerem niezmiernie nas cieszy. Jest to dla nas potwierdzenie, że wypracowany przez nas model biznesowy budzi zaufanie na rynku, a współpraca z Focus Hotels jest opłacalna z punku widzenia inwestorów. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań, by nowy hotel w Stargardzie spełnił oczekiwania wszystkich odwiedzających nas gości – mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.

Nowy hotel, tak jak pozostałe hotele sieci, oferować będzie szybki, bezpłatny internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do kącika biznesowego z drukarką. Hotelowi goście także bezpłatnie będą mogli skorzystać z sauny i siłowni. Każdy pokój (patrz: wizualizacja) zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.

(r)

fot. Maciej Kuszela

aktualizacja 14.11.2019 godz. 17:45

Poprzedni artykułDzielnicowy z Dobrzan po służbie zatrzymał złodzieja
Następny artykułPGE Spójnia Stargard. Bez zwycięstwa i bez dotychczasowego trenera, nowy już jest


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj