Bajkobranie na dobranoc

0

Książnica Stargardzka rozpoczyna nową filmową inicjatywę – tym razem skierowaną do najmłodszych odbiorców. Począwszy od Niedzieli Wielkanocnej, stargardzcy bibliotekarze zapraszać będą najmłodszych stargardzian oraz dzieci z całej Polski na „Książnicowe bajkobranie” emitowane w każdą niedzielę o godz. 19.00.

Wybrana pora emisji bajek nawiązuje do lat minionego wieku, kiedy emitowane były „Wieczorynki” (dobranocki) dla dzieci. Cieszyły się one wielką popularnością wśród najmłodszych widzów, którzy wieczorami gromadzili się przed telewizorami.

Teraz po dobranocki sięgnęli bibliotekarze z Książnicy Stargardzkiej. Przygotowane przez nich bajki mają nie tylko przywoływać dawne wspomnienia.  Są też specjalnym prezentem dla dzieci na trudne czasy pandemii.

Będą to spotkania z bajkową klasyką i z bajkową innowacyjnością, wzbogacone dodatkowo o działania interaktywne po zakończeniu emisji każdej z przygotowanych dobranocek. I będzie to już jak najbardziej realne „Książnicowe bajkobranie”, gdyż jego efektem będą kolorowanki z każdej bajki, przygotowane do pobrania ze strony Książnicy.

Książnica zaprasza i zachęca do oglądania i „zbierania bajek” (kolorowanek) w każdą niedzielę od 4 kwietnia br. o godzinie 19.00 na facebookowym i youtubowym kanale Książnicy Stargardzkiej.

(r)

Poprzedni artykułBłękitni Stargard. Remis uratowany w końcówce
Następny artykułPrezydent: Proponujemy szczepienia w SCK


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj