Zbadaj się za darmo, zrób mammografię

0

We wtorek (18.05.) przy przychodni na os. Zachód 17 pojawi się mobilna pracownia mammografii. Stargardzianki w wieku 50-69 lat będą mogły bezpłatnie się przebadać. Trzeba jednak wcześniej zapisać się. Można to zrobić przez internet lub telefon.

Aby zarejestrować się na badanie, wystarczy zadzwonić pod nr 58 666 24 44 lub tutaj wypełnić formularz. Pracownia w Stargardzie będzie czynna od 9:00 do 15:00. Z mammografii mogą skorzystać stargardzianki, które skończyły 50 lat, nie chorują na raka piersi i nie miały bezpłatnego badania w ciągu ostatnich 2 lat lub są w grupie ryzyka i mają pisemne wskazanie do ponownej mammografii po upływie roku od ostatniej wizyty.

Z powodu trwającej pandemii koronawirusa mniejsza liczba Polaków wykonuje badania profilaktyczne. Tym bardziej warto skorzystać z okazji do sprawdzenia swojego zdrowia. Wczesne wykrycie choroby to znacznie większa szansa na skuteczne leczenie. Jak zapewniają organizatorzy, badania w mobilnej pracowni mammograficznej odbywają się z zachowaniem wszystkich aktualnych zasad sanitarnych.

(r)

Poprzedni artykułMost w Siekierkach otwarty – od polskiej strony
Następny artykułTwórcza resocjalizacja na słodko


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj