Zbadaj sobie bezpłatnie wzrok w Opto-Busie

0

Nadarza się dobra okazja na całkowicie darmowe badanie wzroku w specjalnym Opto- Busie, który zaparkuje przed szpitalem w Stargardzie już we wtorek 25 maja. Załoga mobilnej pracowni okulistycznej przyjmować będzie wszystkich chętnych w godzinach 10.00.- 13.00.

Różnorodne dolegliwości oczu, na czele z krótkowzrocznością, tworzą katalog współczesnych chorób cywilizacyjnych. Godziny ślęczenia przed laptopem, wzrok wbity w ekrany smartfonów już od najmłodszych lat nie służą zachowaniu naszego wzroku w optymalnym stanie. Stąd ważna jest profilaktyka i w miarę regularne badania.

Zainteresowani darmowym, komputerowym badaniem wzroku mogą zapisać się już teraz pod nr. tel. 690 070 902.

W Opto-Busie możemy przebadać się przede wszystkim pod kątem ostrości wzroku. Załoga mobilnej pracowni okulistycznej pomoże też w profesjonalnym doborze szkieł i opraw okularowych. Zakres planowanych badań obejmuje też m.in. diagnostykę zaćmy. Organizatorzy, zapewniając badania w pełnym reżimie sanitarnym, w charakterze bonusu dołączą też etui do okularów – gratis dla każdej z badanych osób.

Warto zatem skorzystać z tej okazji, wyostrzając swój wzrok, aby nie przegapić możliwości darmowych badań 25 maja przed szpitalem w Stargardzie.

(r), fot. – źródło: Starostwo w Stargardzie

Poprzedni artykułKręcimy dla Stargardu!
Następny artykułKsiążki, kwiaty i słońce Katalonii


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj