Głosuj na Park&Ride

0

Kolejny projekt z naszego miasta – Park&Ride ma szansę na wygraną w ogólnopolskim konkursie „Inwestycja z perspektywą”. Już można głosować na ten ogromny parking z udogodnieniami dla kierowców i rowerzystów.

Przypomnijmy, że rok temu w takiej rywalizacji zwyciężyło Stargardzkie Centrum Nauki FILARY.

W konkursie biorą udział projekty z całej Polski. Każdy z nich powstał m.in. dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej. Wszystkie inwestycje można znaleźć tutaj.

Oddanie głosu na nasz Park&Ride jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć tutaj i przepisać kod captcha. Nie trzeba podawać żadnych dodatkowych danych. Głosowanie trwa do 10.02. (piątek) do 16:00. Zwycięzców tegorocznej odsłony konkursu poznamy 27.02. (poniedziałek). Organizatorem plebiscytu jest Serwis Samorządowy Polskiej Agencji Prasowej.

P&R to znacznie więcej niż miejsca postojowe dla samochodów osobowych. Przy świeżo wyremontowanej ul. Barnima jest też parking dla autokarów turystycznych, wiaty, stojaki i boksy dla rowerów, ładowarka do elektryków, kompresory do pompowania, odkurzacz i punkt na nieczystości dla autobusów i kamperów. Teren wzbogaciły nowe drzewa i krzewy w imponującej liczbie 750. Więcej o naszej kolejnej „inwestycji z perspektywą” można przeczytać tutaj.

(r)

fot. Bogusz Trepka

Poprzedni artykuł5 lat Cameraty Stargard
Następny artykułTAK dla in vitro. Żeby w przyszłości te wszystkie rodziny mogły cieszyć się potomstwem


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj