Stargard Festiwal ’23. Dzień trzeci – Patrycja Markowska, Sylwia Grzeszczak

0

W niedzielę, 25 czerwca na scenie wystąpią: Patrycja Markowska, Sylwia Grzeszczak. Koncerty zaczynają się o godz. 19:00 – teren zielony między amfiteatrem a MDK.

Patrycja Markowska
Patrycja Markowska – hippiska, artystka, jeden z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej. Barwa głosu, magnetyzująca osobowość i umiłowanie wolności od lat spotykają się z ogromną sympatią fanów, sprawiając, że kolejne utwory Patrycji królują na listach przebojów. Muzyka i życie zgodne z hasłem Peace& Love towarzyszą jej od zawsze.

Uwielbia koncertować. Od lat skupia się na tym, by swojej widowni co raz prezentować nową muzykę. Wydała 9 studyjnych albumów, 2 koncertowe oraz 50 singli, z których wiele na długi czas podbiło szczyty list przebojów. Kochając twórczą pracę, bardzo chętnie gra z innymi artystami. Występowała z takimi twórcami jak Tanita Tikaram, Leszek Możdżer, Artur Gadowski, Ray Wilson czy najważniejszy artysta w jej życiu – Grzegorz Markowski.

Występuje z zespołem w składzie: Maciej Mąka (gitara, śpiew), Krzysztof Siewruk (gitara, śpiew), Marcin Koczot (śpiew, instrumenty klawiszowe i perkusyjne), Adrian Szczotka (gitara basowa) oraz Radosław Owczarz (perkusja).

Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, jednym słowem człowiek orkiestra. Szerszej publiczności dała się poznać poprzez współpracę z Liberem. Ten niezwykły duet – połączenie młodzieńczej siły i doświadczenia, pięknego śpiewu i gry na fortepianie z elektryzującym rapem – kolejny rok z rzędu podbija serca fanów w całej Polsce.

Dla Sylwii Grzeszczak ważną datą stał się 11 października 2011 roku – dzień premiery jej pierwszej solowej płyty pt. „Sen o przyszłości”. Album ten jeszcze przed premierą uzyskał status złotej, a niecałe dwa tygodnie później pokrył się platyną. Płyta sprzedała się prawie w 90-tysiącach egzemplarzy.

Bilety:

– 60 zł,

– 1 zł – wyłącznie ze Stargardzką Kartą Mieszkańca,

– Stargardzka Karta Mieszkańca będzie sprawdzana przy wejściu,

– Bilety nie podlegają zwrotom,

– Dziecko, które nie ukończyło 7 lat (będące pod opieką osoby dorosłej posiadającej bilet wstępu na teren Festiwalu) – wstęp bezpłatny,

– Dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 lat mogą przebywać na terenie Festiwalu za okazaniem płatnego biletu wstępu tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, która również posiada zakupiony bilet.

(r) – materiały prasowe, źródło: Stargardzkie Centrum Kultury

Poprzedni artykułTo najszybsze połączenie Świnoujście – Wrocław. Trwa tylko 5,5 godz.
Następny artykułStargard Festiwal ’23 – dzień I. Wystąpili Fisz Emade Tworzywo, Karaś/Rogucki i Kult


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj