Dołącz do OHP: uzupełnisz wykształcenie, zdobędziesz zawód

0

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2023/2023 w Ochotniczym Hufcu Pracy. To szansa na naukę zawodu, uzupełnienie wykształcenia, a także udział w ciekawych projektach i kursach. Z oferty może skorzystać młodzież w wieku 15-18 lat. Dodatkowo w Stargardzie działa Ośrodek Szkolenia i Wychowania, gdzie jest bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.

Młodzi ludzie już od pierwszego miesiąca nauki dostają wynagrodzenie za praktyki. Dołączając do OHP, uzupełniają wykształcenie podstawowe i zdobywają konkretny zawód – np. kucharz, elektryk, stolarz, fryzjer albo mechanik pojazdów samochodowych. Mogą również korzystać ze wsparcia wykwalifikowanej kadry, w tym doradców zawodowych i pośredników pracy.

Ale OHP to nie tylko nauka. Młodzież bierze udział w międzynarodowych projektach, zawodach sportowych, wycieczkach, konkursach i wolontariacie. Wychowankowie rozwijają swoje pasje oraz zainteresowania. Dołączają również do akcji społecznych.

OSiW – działający w Stargardzie przy ul. Jugosłowiańskiej 22A – zapewnia wychowankom bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 91 573 38 82 oraz e-mailowo: [email protected]. Więcej o rekrutacji i pracy w OHP jest też tutaj.

(r)

Poprzedni artykułRatusz bez barier. Są i będą kolejne udogodnienia
Następny artykułGiżynek – ruszyły prace na drodze  


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj