SP nr 11. Będzie remont dachu i wielofunkcyjne boisko

0

Kolejna inwestycja w miejskiej szkole podstawowej. Po remoncie dachu SP nr 1, tym razem wyremontowany zostanie dach na budynku SP nr 11. To jednak nie koniec prac w tej placówce. Już niedługo uczniowie i mieszkańcy os. Zachód będą mieć wielofunkcyjne boisko. To zwycięski projekt Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego.

W ramach prac na dachu SP nr 11 wykonawca m.in. oczyści podłoże, naprawi drobne fragmenty pokrycia i uszczelni różne wystające elementy. Całość zostanie też odpowiednio zaizolowana specjalnym preparatem. Zamontowany będzie również nowy wyłaz dachowy o lekkiej konstrukcji. Wartość inwestycji to 120 tys. zł. Prace na „jedenastce” powinny się zakończyć w październiku br.

Szkole Podstawowej nr 11 przybędzie jeszcze jeden obiekt. W ramach SBO powstanie tam wielofunkcyjne boisko z wygodną i bezpieczną nawierzchnią z poliuretanu. Kolejny nowy element to skocznia do trenowania skoku w dal. To dobre uzupełnienie ubiegłorocznej inwestycji – wtedy przy SP nr 11 pojawiły się urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

(r), fot. – UM w Stargardzie

Poprzedni artykułChoć nie był na służbie, po pościgu pieszym zatrzymał poszukiwanego sprawcę kradzieży z włamaniem
Następny artykułPomniki przy Reymonta odzyskują pełny blask


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj