Napisz list do stargardzkiego Mikołaja i wygraj atrakcyjne nagrody

0

Wyobraź sobie, że spotykasz stargardzkiego Mikołaja. O co go poprosisz? Napisz do niego list i wygraj atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone podczas jarmarku świątecznego „Pod szczęśliwą gwiazdą” już 9 grudnia (sobota). Konkurs adresowany jest zarówno do dzieci, jak i do osób dorosłych.

Organizatorem konkursu jest Pracownia Lokalności i Dziennikarstwa w Stargardzkim Centrum Kultury. Zadaniem uczestników jest napisanie najciekawszego listu do stargardzkiego Mikołaja.

List może mieć tradycyjną formę (czyli może być napisany odręcznie) lub mailowo. Można zilustrować go obrazkami lub w inny graficzny sposób. Jeśli ktoś ma bardziej szalony pomysł i chce wykonać list np. w formie plakatu, również jest to możliwe. Organizatorzy liczą na kreatywność uczestników.

Prace będą oceniane w trzech kategoriach: do lat 12, od 12 do 18 lat oraz osoby dorosłe.

List należy dostarczyć do sekretariatu Stargardzkiego Centrum Kultury lub wysłać mailem na adres: [email protected]. Ostateczny termin dostarczenia prac mija 8 grudnia (piątek) o godz. 15:00. Nie zapomnijcie się podpisać i podać numeru telefonu.

Szczegółowy regulamin dostępny jest pod adresem: https://www.facebook.com/PracowniaDziennikarstwa/.

(r)

Poprzedni artykułŚnij, Ela, śnij…
Następny artykuł102-latce wszczepili rozrusznik serca


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj