Cztery łapy na kartkach kalendarza

0

To wyjątkowy kalendarz z wyjątkowymi modelami. Psy ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie wzięły udział w niezwykłej sesji zdjęciowej. Jej efekty można podziwiać przez cały 2024 rok. Zakup kalendarzy to podwójna korzyść. Z jednej strony zyskujemy piękną ozdobę na 12 najbliższych miesięcy, a z drugiej – wspieramy podopiecznych schroniska. Taka publikacja to także świetny pomysł na prezent.

Aby zdobyć kalendarz z psiakami, wystarczy wpłacić cegiełkę w wysokości 40 zł na konto schroniska i odebrać swój egzemplarz na miejscu, w Kiczarowie. Publikacji ubywa, dlatego warto wcześniej upewnić się, czy są jeszcze dostępne – tel. 661 964 551 lub 661 964 552. Oczywiście cegiełka może być większa – każdy dodatkowy grosz wesprze placówkę w codziennych wydatkach.

Schronisko przez cały czas przyjmuje dary dla swoich podopiecznych. Każdy, kto chce, może dostarczyć dobrej jakości karmę, ręczniki, koce, podkłady higieniczne, obroże, smycze. Warto obserwować placówkę na Facebooku, a w razie wątpliwości skontaktować się przed przywiezieniem pomocy dla zwierzaków. Pracownicy schroniska podpowiedzą, co akurat jest najbardziej potrzebne.

Pomysłodawcą psiego kalendarza był stargardzki radny Grzegorz Rybaczuk. Za aparatami stanęli zdolni mieszkańcy Stargardu: Anna Hibner-Cierpicka, Izabela Borutyńska, Jakub Zając i Roman Budzowski. Z kolei za opracowaniem graficznym stoi Tomasz Łuczak.\

(r)

fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie/FB

Poprzedni artykułPGE Spójnia Stargard. Prezentu na święta nie było
Następny artykułCoraz jaśniej na starówce


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj