Nagrody dla sportowców oraz twórców kultury czekają

0

Do końca stycznia (31.01., środa) magistrat czeka na wnioski o przyznanie nagród prezydenta Stargardu dla sportowców oraz dla artystów, twórców i kreatorów kultury. Dokumenty są przyjmowane w Biurze Obsługi Klienta (ul. S. Czarnieckiego 17). Jak co roku docenieni zostaną dorośli oraz dzieci i młodzież. To osoby, które wytrwale doskonalą się w swoich dziedzinach, szlifują talenty i z dumą reprezentują nasze miasto poza jego granicami.

Kandydatów do nagród, stypendiów i wyróżnień dla najlepszych sportowców mogą zgłaszać kluby sportowe i stowarzyszenia kultury fizycznej. Szczegółowy regulamin i wzór wniosków do wypełnienia można znaleźć tutaj (wnioski znajdują się w osobnych zakładkach po lewej stronie).

Nagrody i stypendia dla artystów, twórców i kreatorów kultury są przyznawane z inicjatywy Prezydenta Miasta lub na wniosek m.in. 30 mieszkańców Stargardu, Młodzieżowego Zespołu Doradczego, placówek oświatowych, instytucji, stowarzyszeń i fundacji. Jak zawsze wyróżnieni będą organizatorzy jednego z kulturalnych wydarzeń. Szczegółowy regulamin i wnioski do pobrania są tutaj.

(r)

fot. Paweł Bieg/archiwum

Poprzedni artykułNielegalny tytoń i znaczne ilości papierosów bez akcyzy – zabezpieczone
Następny artykułFerie – czas wypoczynku, atrakcji i dobrej zabawy w mieście


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj