Ukrywali się – namierzyli ich policjanci

0

Stargardzcy policjanci zatrzymali podczas akcji „Poszukiwany” łącznie 6 osób, a w wśród nich – poszukiwanego listem gończym mieszkańca Stargardu.

Osoby poszukiwane przez funkcjonariuszy podejmują różnego rodzaju działania, mając nadzieję, że może ktoś zapomni, nie zapuka do ich drzwi, nie zatrzyma. Tak się jednak nie dzieje. Mundurowi są skuteczni w ustalaniu miejsc pobytu osób poszukiwanych, a zmiana miejsca zamieszkania nie jest dla nich przeszkodą.

Dwudniową akcją „Poszukiwany” objęto teren naszego miasta, jak również stargardzkiego powiatu. Udział w niej wzięli policjanci Wydziału Kryminalnego oraz Wydziału Prewencji stargardzkiego garnizonu, jak również policjanci z Posterunków Policji znajdujących się w powiecie stargardzkim. Mundurowi zatrzymali łącznie 6 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, w tym poszukiwanego od kilku miesięcy listem gończym mieszkańca Stargardu.

– Wszystkie zatrzymane osoby – zgodnie z dyspozycją sądów – trafią do zakładów karnych i aresztów śledczych, gdzie odbędą zasądzone kary – informuje asp. Justyna Siwarska z KPP w Stargardzie.

(r)

Poprzedni artykułWOŚP w Stargardzie. Mamy kolejny rekord
Następny artykułOpłata za śmieci – bez podwyżki


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj